Popis
Vhodná aj pre montáž strojčekov ABB - Tango
Rozmery: 82 x 82 x 28 mm
Parametre
| Hmotnosť: | 0,049kg |
| Značka: | KOPOS |
| Výška: | 80mm |
| Šírka: | 80mm |
| Hĺbka: | 28mm |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Stupeň krytia IP: | IPXX |
Alternatívy a doplnky
- Krabica lištová LK 80X28 2ZK HB 105x81x28mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,68 € s DPH1,60 € bez DPH
- Krabica lištová LK 80X28 2T HB 151x80m28mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,89 € s DPH1,80 € bez DPH
- Krabica lištová LK 80X28R/1 HB 81x81x28mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,55 € s DPH1,48 € bez DPH
- Krabica lištová Praktik 4FA 249 51 80x80x38mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,17 € s DPH1,11 € bez DPH
- Krabica lištová LK 80X28 2ZT HB 105x81x28mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,91 € s DPH1,82 € bez DPH
- Krabica inštalačná KSK 80 FA na omietku UV-odolná IP66 čierna Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 2,60 € s DPH2,48 € bez DPH
- Krabica lištová 6482-11 164x82x27,5mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,49 € s DPH1,42 € bez DPH
- Krabica lištová 4FA 249 26 80x80x15,5mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 0,63 € s DPH0,60 € bez DPH
- Krabica lištová LKM 45 HB 98x98x45mm Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,29 € s DPH1,23 € bez DPH
- Krabica lištová LK 80X28/1 HB 82x82x28mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,82 € s DPH1,73 € bez DPH
- Krabica lištová 6480-10 82x82x15,5mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 0,65 € s DPH0,62 € bez DPH
- Krabica lištová 6482-14 164x82x27,5mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 2,30 € s DPH2,19 € bez DPH






