Popis
Popis nie je k dispozícii.
Parametre
| Hmotnosť: | 0.0941kg |
| Značka: | SEZ DK |
| Výška: | 82mm |
| Šírka: | 82mm |
| Hĺbka: | 24mm |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Stupeň krytia IP: | IPXX |
Alternatívy a doplnky
- Krabica lištová LK 80X20R/1 HB 81x81x19mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,54 € s DPH1,47 € bez DPH
- Krabica lištová LK 80X28 2R HB 160x80x28mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,87 € s DPH1,78 € bez DPH
- Krabica lištová Štandard 4FA 249 38 80x80x32mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,17 € s DPH1,11 € bez DPH
- Krabica inštalačná KSK 80 FA na omietku UV-odolná IP66 čierna Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 2,60 € s DPH2,48 € bez DPH
- Krabica lištová LK 80X28/1 HB 82x82x28mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,82 € s DPH1,73 € bez DPH
- Krabica lištová 4FA 249 26 80x80x15,5mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 0,63 € s DPH0,60 € bez DPH
- Krabica lištová LK 80X28 2ZT HB 105x81x28mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,91 € s DPH1,82 € bez DPH
- Krabica lištová LK 80R/1 HB 81x81x16mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,37 € s DPH1,30 € bez DPH
- Krabica lištová LKM 45 HB 98x98x45mm Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,29 € s DPH1,23 € bez DPH
- Krabica lištová 4FA 249 27 80,6x104,6x15,5mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,05 € s DPH1,00 € bez DPH
- Krabica lištová Praktik 4FA 249 52 80x104x32mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,65 € s DPH1,57 € bez DPH
- Krabica lištová 6482-10 164x82x15,5mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,21 € s DPH1,15 € bez DPH






