Popis
Viečko: VLK 80
Parametre
| Hmotnosť: | 0,05kg |
| Značka: | KOPOS |
| Výška: | 82mm |
| Šírka: | 82mm |
| Hĺbka: | 28mm |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Stupeň krytia IP: | IPXX |
Alternatívy a doplnky
- Krabica lištová 6482-10 164x82x15,5mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,21 € s DPH1,15 € bez DPH
- Krabica lištová Praktik 4FA 249 51 80x80x38mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,17 € s DPH1,11 € bez DPH
- Krabica lištová LK 80X20R/1 HB 81x81x19mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,54 € s DPH1,47 € bez DPH
- Krabica lištová LK 80X28 2ZT HB 105x81x28mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,91 € s DPH1,82 € bez DPH
- Krabica lištová LKM 45 HB 98x98x45mm Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,29 € s DPH1,23 € bez DPH
- Krabica lištová Štandard 4FA 249 40 80x104x32mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,44 € s DPH1,37 € bez DPH
- Krabica lištová 6481-14 82x82x24mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 2,38 € s DPH2,27 € bez DPH
- Krabica lištová LK 80X28R/1 HB 81x81x28mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,55 € s DPH1,48 € bez DPH
- Krabica lištová LK 80X28 2ZK HB 105x81x28mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,68 € s DPH1,60 € bez DPH
- Krabica lištová 6480-10 82x82x15,5mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 0,65 € s DPH0,62 € bez DPH
- Krabica lištová 6482-14 164x82x27,5mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 2,30 € s DPH2,19 € bez DPH
- Krabica lištová 4FA 249 27 80,6x104,6x15,5mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,05 € s DPH1,00 € bez DPH






