Popis
Pre montáž prístrojov ABB - Classic, Swing
Parametre
| Hmotnosť: | 0,033kg |
| Značka: | KOPOS |
| Výška: | 81mm |
| Šírka: | 81mm |
| Hĺbka: | 16mm |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Stupeň krytia IP: | IPXX |
Alternatívy a doplnky
- Krabica lištová 4FA 249 26 80x80x15,5mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 0,63 € s DPH0,60 € bez DPH
- Krabica lištová 6482-11 164x82x27,5mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,49 € s DPH1,42 € bez DPH
- Krabica lištová 6480-10 82x82x15,5mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 0,65 € s DPH0,62 € bez DPH
- Krabica lištová LK 80X28 T HB 80x80x28mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,74 € s DPH1,66 € bez DPH
- Krabica lištová 6482-14 164x82x27,5mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 2,30 € s DPH2,19 € bez DPH
- Krabica lištová Štandard 4FA 249 38 80x80x32mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,17 € s DPH1,11 € bez DPH
- Krabica lištová LK 80X28 2T HB 151x80m28mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,89 € s DPH1,80 € bez DPH
- Krabica lištová LK 80X28/1 HB 82x82x28mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,82 € s DPH1,73 € bez DPH
- Krabica lištová LK 80X28 2ZK HB 105x81x28mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,68 € s DPH1,60 € bez DPH
- Krabica lištová LK 80X28R/1 HB 81x81x28mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,55 € s DPH1,48 € bez DPH
- Krabica inštalačná KSK 80 FA na omietku UV-odolná IP66 čierna Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 2,60 € s DPH2,48 € bez DPH
- Krabica lištová LK 80X28 2R HB 160x80x28mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,87 € s DPH1,78 € bez DPH






