Popis
Popis nie je k dispozícii.
Parametre
| Hmotnosť: | 0,079kg |
| Značka: | KOPOS |
| Výška: | 151mm |
| Šírka: | 80mm |
| Hĺbka: | 28mm |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Stupeň krytia IP: | IPXX |
Alternatívy a doplnky
- Krabica lištová LK 80X28 2ZT HB 105x81x28mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,91 € s DPH1,82 € bez DPH
- Krabica lištová LK 80X28 2R HB 160x80x28mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,87 € s DPH1,78 € bez DPH
- Krabica lištová LK 80X28R/1 HB 81x81x28mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,55 € s DPH1,48 € bez DPH
- Krabica lištová Štandard 4FA 249 38 80x80x32mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,17 € s DPH1,11 € bez DPH
- Krabica lištová 6481-14 82x82x24mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 2,38 € s DPH2,27 € bez DPH
- Krabica lištová 6480-10 82x82x15,5mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 0,65 € s DPH0,62 € bez DPH
- Krabica inštalačná KSK 80 FA na omietku UV-odolná IP66 čierna Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 2,60 € s DPH2,48 € bez DPH
- Krabica lištová 4FA 249 27 80,6x104,6x15,5mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,05 € s DPH1,00 € bez DPH
- Krabica lištová LK 80X20R/1 HB 81x81x19mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,54 € s DPH1,47 € bez DPH
- Krabica lištová LK 80X28 T HB 80x80x28mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,74 € s DPH1,66 € bez DPH
- Krabica lištová LK 80X28 2ZK HB 105x81x28mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,68 € s DPH1,60 € bez DPH
- Krabica lištová LK 80R/1 HB 81x81x16mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,37 € s DPH1,30 € bez DPH






