Popis
Popis nie je k dispozícii.
Parametre
| Hmotnosť: | 0.0677kg |
| Značka: | SEZ DK |
| Výška: | 164mm |
| Šírka: | 82mm |
| Hĺbka: | 15,5mm |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Stupeň krytia IP: | IPXX |
Alternatívy a doplnky
- Krabica lištová LK 80X28R/1 HB 81x81x28mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,55 € s DPH1,48 € bez DPH
- Krabica lištová 6482-11 164x82x27,5mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,49 € s DPH1,42 € bez DPH
- Krabica inštalačná KSK 80 FA na omietku UV-odolná IP66 čierna Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 2,60 € s DPH2,48 € bez DPH
- Krabica lištová Štandard 4FA 249 40 80x104x32mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,44 € s DPH1,37 € bez DPH
- Krabica lištová LK 80X28 T HB 80x80x28mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,74 € s DPH1,66 € bez DPH
- Krabica lištová 4FA 249 27 80,6x104,6x15,5mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,05 € s DPH1,00 € bez DPH
- Krabica lištová LK 80X28 2ZK HB 105x81x28mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,68 € s DPH1,60 € bez DPH
- Krabica lištová LK 80X28/1 HB 82x82x28mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,82 € s DPH1,73 € bez DPH
- Krabica lištová LK 80X20R/1 HB 81x81x19mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,54 € s DPH1,47 € bez DPH
- Krabica lištová LK 80X28 2T HB 151x80m28mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,89 € s DPH1,80 € bez DPH
- Krabica lištová 6481-14 82x82x24mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 2,38 € s DPH2,27 € bez DPH
- Krabica lištová 6482-14 164x82x27,5mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 2,30 € s DPH2,19 € bez DPH






