Popis
Rozmery: 164x82x27,5
Parametre
| Hmotnosť: | 0.1327kg |
| Značka: | SEZ DK |
| Výška: | 164mm |
| Šírka: | 82mm |
| Hĺbka: | 27,5mm |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Stupeň krytia IP: | IPXX |
Alternatívy a doplnky
- Krabica lištová 4FA 249 27 80,6x104,6x15,5mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,05 € s DPH1,00 € bez DPH
- Krabica lištová 6481-14 82x82x24mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 2,38 € s DPH2,27 € bez DPH
- Krabica lištová LK 80X28 2T HB 151x80m28mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,89 € s DPH1,80 € bez DPH
- Krabica lištová LK 80X28 2R HB 160x80x28mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,87 € s DPH1,78 € bez DPH
- Krabica lištová LK 80X28 2ZT HB 105x81x28mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,91 € s DPH1,82 € bez DPH
- Krabica lištová 6482-10 164x82x15,5mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,21 € s DPH1,15 € bez DPH
- Krabica inštalačná KSK 80 FA na omietku UV-odolná IP66 čierna Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 2,60 € s DPH2,48 € bez DPH
- Krabica lištová Praktik 4FA 249 51 80x80x38mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,17 € s DPH1,11 € bez DPH
- Krabica lištová LKM 45 HB 98x98x45mm Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,29 € s DPH1,23 € bez DPH
- Krabica lištová LK 80X28 2ZK HB 105x81x28mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,68 € s DPH1,60 € bez DPH
- Krabica lištová 6480-10 82x82x15,5mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 0,65 € s DPH0,62 € bez DPH
- Krabica lištová 6482-11 164x82x27,5mm biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,49 € s DPH1,42 € bez DPH






