Popis
Hliníkové jadro, PVC izolácia, PVC plášť. 1-AES, 1-AEKS
Parametre
| Hmotnosť: | 0,4 kg |
| Počet žíl: | 4 |
| Menovitý prierez vodiča: | 25 mm2 |
| Materiál: | hliník |
| Menovité napätie: | 1000 V |
| Farba: | čierna |
| Tienenie: | nie |
| Vonkajší priemer: | 21,2 mm |
Alternatívy a doplnky
- Kábel pevný závesný AYKY-Z-J 4x16 pvc čierny Hliníkové jadro, PVC izolácia, výplňový obal, PVC plášť. Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 3,56 € s DPH3,39 € bez DPH
- Kábel pevný závesný AYKY-Z-J 4x35 pvc čierny Hliníkové jadro, PVC izolácia, výplňový obal, PVC plášť. Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 6,18 € s DPH5,89 € bez DPH
- Kábel pevný NFA2X 4x16 samonosný Hliníkové jadro, PVC izolácia, PVC plášť. Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,93 € s DPH1,84 € bez DPH Tip
- Svorka kotevná NN SO158.1S 8,5 kN 4x(16-35)mm2 pre hák i oko 16 - 35 mm2, 7 - 10,2 mm Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 7,74 € s DPH7,37 € bez DPH
- Kábel pevný NFA2X 2x16 samonosný Hliníkové jadro, PVC izolácia, PVC plášť. Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,00 € s DPH0,95 € bez DPH Tip
- Kábel pevný závesný AYKY-Z-J 4x25 pvc čierny Hliníkové jadro, PVC izolácia, výplňový obal, PVC plášť. Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 5,45 € s DPH5,19 € bez DPH
- Kábel pevný NFA2X 4x25 samonosný Hliníkové jadro, PVC izolácia, PVC plášť. 1-AES, 1-AEKS Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 2,95 € s DPH2,81 € bez DPH Tip
- Svorka kotevná NN SO158.1 8,5kN 4x(16-35)mm2 pre hák i oko 16 - 35 mm2 Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 5,24 € s DPH4,99 € bez DPH





