Popis
Rozmery:
- vonkajší priemer: 63 mm,
- vnútorný priemer: 52 mm
Materiál: HDPE bezhalogénový, nie je samozhášavý
Prepravné limity: Vzhľadom na rozmerovosť produktu je možné uložiť do jedného balíka iba 25 m. V prípade väčšej dĺžky je dostupný iba osobný odber. (Celé balenie má 50 m.)
Parametre
| Hmotnosť (kg): | 0,221 kg |
| Vnútorný priemer (mm): | 52 mm |
| Vonkajší priemer (mm): | 63 mm |
| Mechanická odolnosť (N): | 450 N |
| Bezhalogénová: | áno |
| UV stabilita: | nie |
| Farba: | červená |
| Samozhášavá: | nie |
| Značka: | KOPOS |






