Popis
Rozmery:
- vonkajší priemer: 40 mm,
- vnútorný priemer: 32 mm
Materiál: HDPE bezhalogénový, nie je samozhášavý
Balenie: 50 m / 5,4 kg
Prepravné limity: Vzhľadom na rozmerovosť produktu je každé celé balenie spracované pre dopravcu ako samostatný balík.
Parametre
| Hmotnosť (kg): | 0,107 kg |
| Vnútorný priemer (mm): | 32 mm |
| Vonkajší priemer (mm): | 40 mm |
| Mechanická odolnosť (N): | 450 N |
| Bezhalogénová: | áno |
| UV stabilita: | nie |
| Farba: | červená |
| Samozhášavá: | nie |
| Značka: | KOPOS |






