Popis
Rozmery:
- vonkajší priemer: 50 mm,
- vnútorný priemer: 41 mm
Materiál: HDPE bezhalogénový, nie je samozhášavý
Prepravné limity: Vzhľadom na rozmerovosť produktu je možné uložiť do jedného balíka iba 40 m. V prípade väčšej dĺžky je dostupný iba osobný odber. (Maximálna dĺžka je 50 m.) V prípade záujmu rozdeliť chráničku do viacerých balíkov po 40 m, nás kontaktujte.
Parametre
| Hmotnosť (kg): | 0,162 kg |
| Vnútorný priemer (mm): | 41 mm |
| Vonkajší priemer (mm): | 50 mm |
| Mechanická odolnosť (N): | 450 N |
| Bezhalogénová: | áno |
| UV stabilita: | nie |
| Farba: | červená |
| Samozhášavá: | nie |
| Značka: | KOPOS |






