Popis
Vývodka: 4xPg16
Pre kábel s max. prierezom 4.00mm2 (pevný aj ohybný)
Parametre
| Hmotnosť: | 0.232kg |
| Značka: | SEZ DK |
| Výška: | 122mm |
| Šírka: | 122mm |
| Hĺbka: | 44,6mm |
| Materiál: | plast |
| Farba: | hnedá |
| Stupeň krytia IP: | IP67 |
Alternatívy a doplnky
- Krabica rozvodná 6455-26P/2 144x144x67mm 4-pólová sivá Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 6,64 € s DPH6,32 € bez DPH
- Krabica rozvodná 6456-13 70x40mm 4-pólová biela Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 2,54 € s DPH2,42 € bez DPH
- Krabica rozvodná 6455-27P/2 144x144x67mm 5-pólová sivá Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 7,60 € s DPH7,24 € bez DPH






