Popis
Hliníkové jadro, PVC izolácia, PVC plášť.
1-AES,1-AEKS,1-AXS
Parametre
| Hmotnosť: | 0,524 kg |
| Počet žíl: | 4 |
| Menovitý prierez vodiča: | 35 mm2 |
| Materiál: | hliník |
| Menovité napätie: | 1000 V |
| Farba: | čierna |
| Tienenie: | nie |
| Vonkajší priemer: | 24,1 mm |
Hliníkové jadro, PVC izolácia, PVC plášť.
1-AES,1-AEKS,1-AXS
| Hmotnosť: | 0,524 kg |
| Počet žíl: | 4 |
| Menovitý prierez vodiča: | 35 mm2 |
| Materiál: | hliník |
| Menovité napätie: | 1000 V |
| Farba: | čierna |
| Tienenie: | nie |
| Vonkajší priemer: | 24,1 mm |