Popis
Použitie: rozvodná
Prevedenie: mostíky, vývodky
Parametre
| Hmotnosť: | 0,145 kg |
| Značka: | SEZ DK |
| Výška: | 125 mm |
| Šírka: | 125 mm |
| Hĺbka: | 45 mm |
| Materiál: | plast |
| Farba: | sivá |
| Stupeň krytia IP: | IP67 |
Použitie: rozvodná
Prevedenie: mostíky, vývodky
| Hmotnosť: | 0,145 kg |
| Značka: | SEZ DK |
| Výška: | 125 mm |
| Šírka: | 125 mm |
| Hĺbka: | 45 mm |
| Materiál: | plast |
| Farba: | sivá |
| Stupeň krytia IP: | IP67 |