Popis
Hliníkové jadro, PVC izolácia, PVC plášť.
1-AES,1-AEKS,1-AXS
Parametre
| Hmotnosť: | 0,199 kg |
| Počet žíl: | 2 |
| Menovitý prierez vodiča: | 25 mm2 |
| Materiál: | hliník |
| Menovité napätie: | 1000 V |
| Farba: | čierna |
| Tienenie: | nie |
| Vonkajší priemer: | 18 mm |
| Kúpil zákazník pred 3 hodinami | |
| Kúpil zákazník pred 1 dňom | |
| Kúpil zákazník pred 3 dňami | |
| Kúpil zákazník pred 3 dňami | |
| Kúpil zákazník pred 3 dňami |
Hliníkové jadro, PVC izolácia, PVC plášť.
1-AES,1-AEKS,1-AXS
| Hmotnosť: | 0,199 kg |
| Počet žíl: | 2 |
| Menovitý prierez vodiča: | 25 mm2 |
| Materiál: | hliník |
| Menovité napätie: | 1000 V |
| Farba: | čierna |
| Tienenie: | nie |
| Vonkajší priemer: | 18 mm |
