Káble a vodiče
Domová inštalácia
Priemyselná inštalácia
Rozvodnice a rozvádzače
Krabice
Istiace a mod. prístroje
Bleskozvody
Úložný materiál
Inštalačné prístroje
Fotovoltika
Ohrev a ventilácia
| Kúpil zákazník pred 16 hodinami | |
| Kúpil zákazník pred 16 hodinami | |
| Kúpil zákazník pred 16 hodinami | |
| Kúpil zákazník pred 16 hodinami | |
| Kúpil zákazník pred 16 hodinami |
Naposledy navštívené
| Chránička káblová KOPOFLEX 90mm 450N HDPE červená |
Popis
Rozmery:
- vonkajší priemer: 75 mm,
- vnútorný priemer: 61 mm
Materiál: HDPE bezhalogénový, nie je samozhášavý
Balenie: 50 m / 15,7 kg
Prepravné limity: Vzhľadom na rozmerovosť produktu je možný iba osobný odber.
Parametre
| Hmotnosť (kg): | 0,311 kg |
| Vnútorný priemer (mm): | 61 mm |
| Vonkajší priemer (mm): | 75 mm |
| Mechanická odolnosť (N): | 450 N |
| Bezhalogénová: | áno |
| UV stabilita: | nie |
| Farba: | červená |
| Samozhášavá: | nie |
| Značka: | KOPOS |






