Káble a vodiče
Domová inštalácia
Priemyselná inštalácia
Rozvodnice a rozvádzače
Krabice
Istiace a mod. prístroje
Bleskozvody
Úložný materiál
Inštalačné prístroje
Fotovoltika
Ohrev a ventilácia
| Kúpil zákazník pred 4 hodinami | |
| Kúpil zákazník pred 1 dňom | |
| Kúpil zákazník pred 3 dňami | |
| Kúpil zákazník pred 3 dňami | |
| Kúpil zákazník pred 3 dňami |
Popis
Popis nie je k dispozícii.
Parametre
| Hmotnosť: | 0,353 kg |
| Značka: | EATON |
| Menovitý prúd: | 40 A |
| Reziduálny prúd: | 30 mA |
| Počet pólov: | 4 |
| Počet modulov: | 4 |
| Typ chrániča: | A |
| Skratová odolnosť: | 10 kA |
| Nadprúdová ochrana: | nie |






