Popis
Parametre
| Hmotnosť: | 0,024kg |
| Značka: | SEZ DK |
| Výška: | 72mm |
| Šírka: | 72mm |
| Hĺbka: | 42mm |
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna |
| Stupeň krytia IP: | IP20 |
Alternatívy a doplnky
- Krabica inštalačná KPR 68 KA 71x66mm pod omietku sivá Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 1,09 € s DPH1,04 € bez DPH
- Krabica inštalačná KP 68 KA 71x43mm pod omietku sivá Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 0,23 € s DPH0,22 € bez DPH
- Krabica inštalačná ASD 70 BK 70x45mm pod omietku bezhalogénová čierna Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 0,28 € s DPH0,27 € bez DPH
- Krabica inštalačná 6400-231/3 71x43mm 1-násobná 3-dierková pod omietku Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 0,25 € s DPH0,24 € bez DPH
- Krabica inštalačná 6400H-231/3 73x73mm 1-násobná pod omietku čierna Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 0,79 € s DPH0,75 € bez DPH
- Krabica inštalačná KP 68/2 KA 71x30mm pod omietku sivá Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 0,36 € s DPH0,34 € bez DPH
- Krabica inštalačná KO 125 E KA 153x153x77mm pod omietku s viečkom sivá Externý sklad - 3 až 5 prac. dní 4,87 € s DPH4,64 € bez DPH






