Káble a vodiče
Domová inštalácia
Priemyselná inštalácia
Rozvodnice a rozvádzače
Krabice
Istiace a mod. prístroje
Bleskozvody
Úložný materiál
Inštalačné prístroje
Fotovoltika
Ohrev a ventilácia
| Kúpil zákazník pred 17 hodinami | |
| Kúpil zákazník pred 17 hodinami | |
| Kúpil zákazník pred 17 hodinami | |
| Kúpil zákazník pred 17 hodinami | |
| Kúpil zákazník pred 17 hodinami |
Popis
Prevedenie: klzné ložiská (určený do steny)
Parametre
| Hmotnosť: | 0,6 kg |
| Značka: | VENTS |
| Farba: | biela |
| Materiál: | plast |
| Montáž: | do steny alebo do stropu |
| Prevedenie: | s časovačom |
| Stupeň krytia IP: | IP34 |
| Menovitý výkon: | 14 W |
| Menovité napätie: | 230 V |
| Typ napätia: | AC |
| Priemer: | 100 mm |
| Šírka: | 150 mm |
| Výška: | 120 mm |





